بستو؛ گروه خدمات معماری و روف گاردن

گروه مهندسی معماری مدل ساز  از سال ۱۳۶۰ تا کنون در زمینه معماری در حوزه های نوسازی ،یازسازی، طراحی داخلی ،محوطه سازی و روف گاردن ، اقدام به فعالیت در پروژه های تجاری ، اداری ، خدماتی و  مسکونی نموده است.

این گروه همگام با تحولات و تغییرات صورت گرفته در دنیای معماری در نقاط مختلف جهان جزو شرکت های پیشرو در اجرای پروژه های روف گاردن در سرتاسر نقاط ایران و در ادامه با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و نوآوری های مربوط به این صنعت،  خود را بروز کرده و اقدام به طراحی و ساخت سیستم های هوشمند روف گاردن با هدف کاهش استفاده از آب، صرفه جویی انرژی های تجدید ناپذیرو استفاده هرچه بیشتر از انرژی های بی پایان ،پاک و رایگان از جمله نور خورشید بوده است.

 گروه مدل ساز به تازگی به جهت ایجاد سهولت دسترسی  مشتریان ،خدمات حرفه ای خود را درفضای مجازی با نام تجاری بستو ، ارائه نموده است.

تیم حرفه ای بستو با دارابودن تخصص های گوناگون در زمینه های مختلف معماری ، پاسخگوی نیاز های مختلف مشتریان در سرتاسر ایران می باشد.

گروه معماری بستو

 خدمات تخصصی

تیم حرفه ای

پروژه های موفق

مأموریت شرکت طراحی و اجرای بستو

تغییرات اقلیمی، آلودگی هوا، استرس و اضطراب روزانه بخشی از مشکلات زندگی در شهرهای بزرگ می باشند. یکی از راهکارهای جوامع پیشرو در زمینه مبارزه با این معضلات، بهره گیری از فصل مشترک فنون مهندسی ساختمان و علوم فضای سبز می باشد که امروزه آن را “معماری منظر” می نامند. هدیه این گرایش از معماری به انسان شهرنشین، باغ های همگام با معماری سبز در محوطه، بام و دیواره های ساختمان هایی می باشد که تا پیش از این به عنوان آسمان خراش هایی سخت، از دل زمین سر بر آورده و محیط زیست را با چالش های بیشماری مواجه نموده بودند. از جمله این تدابیر می توان به بام سبزیا روف گاردن، محوطه سازی مسکونی و دیوار سبز ، اشاره نمود.

آنچه این مجموعه خود را بدان موظف می داند، پیشگامی در عرصه صنعت ساختمان و معماری منظر و همچنین بهره گیری از جدیدترین متد ها و تکنولوژی روز معماری جهت احداث پروژه هایی منطبق بر ارزش های ساخت یک مکان پایدار می باشد. لذا همکاری با کلیه اعضای جامعه مهندسی عمران، معماری، محیط زیست و سایر رشته های مرتبط و همچنین کارفرمایان و سرمایه گذاران، باعث افتخار این مجموعه بوده است.

گروه طراحی بستو مفتخر است که در کنار دغدغه خاطرهای زیست محیطی اعضای آن، ضمن بهره گیری از دانش روز معماری منظر که بواسطه تحصیلات عالی هسته اصلی آن در معتبرترین دانشگاه های کشور و در رشته های مرتبط با این علم شکل گرفته، با تکیه بر سالها تجربه در معتبرترین پروژه های عمرانی در سطح کشور، به عنوان یکی از بزرگ ترین هسته های این دانش، نقش غیر قابل انکاری در رشد و ارتقاء این مهم ایفا نماید.

اعضای تیم بستو

کسری انزانی
عضو هیئت مدیره و مدیراجرایی پروژه های عمرانی
کارشناسی ارشد معماری منظر از دانشگاه شهید بهشتی

عضو انجمن ملی معماران منظر ایران
پیام پرستار
عضو هیئت مدیره و مدیراجرایی پروژه های عمرانی
کارشناس مهندسی عمران

بیش از20سال سابقه مدیریت و اجرای پروژه های عمرانی خصوصی
محمدرضا انزانی
نماینده شهرستان مشهد
کارشناس عمران

20 سال سابقه اجرایی پروژه های عمرانی

عضو سندیکای صنعت ساختمان
دکتر نینا الماسی فر
مشاور ارشد پروژه ها
کارشناسی ارشد و دکتری ممتاز رشته معماری منظر دانشگاه تربیت مدرس

مدیر بیش از 20 پروژه ی داخلی و خارجی
نسرین جلالی
مدیرمالی
کارشناس رشته حسابداری و مالی دانشگاه تهران

 ۱۵ سال سابقه مدیریت مالی و همکاری با شرکتهای ایرانی
روح الله فراهانیان
مدیر بازاریابی و تبلیغات
کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه علم و صنعت 

مشاور تبلیغاتی کسب و کارهای نوپا و SME ها

تیم های تخصصی بستو

گروه طراحی و معماری باغ بام یا روف گاردن

احداث باغ بام با روف گاردن از جمله پیچیده ترین و حساس ترین حوزه های معماری در دنیاست . به جهت ایجاد وزن اضافی در بام ساختمان ها می تواند خطرآفرین باشد؛ از طرفی دیگر سیستم آبیاری و زهکشی خاص خود را دارد بگو نه ای که هم از هدر رفت آب جلوگیری شود و هم موجب ایجاد خسارت در سقف و طبقات پایین تر نشود.

تیم طراحی و معماری باغ بام بستو بصورت حرفه ای و براساس آخرین تکنولوژی های موجود در این صنعت اقدام به ساخت باغ بام با استفاده ازلایه های زهکشی و مواد ایزولاسیون جدید،خاک های سبک شده به واسطه تخلیه های علمی و جایگزینی مصالح ماندگار و سبک از جمله چوب و سایر مواد با مصالح سنگین بر اساس نظرات و سلایق مشتری از حداکثر فضای بام استفاده می نماید.

گروه طراحی و معماری منظر و محوطه

این گروه متشکل از افراد تحصیل کرده،متخصص و کارآزموده  در حوزه های طراحی ، معماری و اجرای پروژه های محوطه سازی و منظر اقدام به پیاده سازی پروژه های محوطه سازی مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری نموده است.

معماری منظر به واسطه درگیری همزمان میان بخش های مختلف پیچیده زمان طراحی  و در اجرا،نیازمند مدیریت فنی و مسلط برتمامی حرفه های مربوطه از جمله تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ،خاکبرداری ، خاکریزی  و بسترسازی،گونه گذاری،فعالیت های محاسباتی چون سازه های محوطه و در نهایت تخصص معماری منظر به عنوان حلقه واسط این حرفه ها ،می باشد.

تیم تخصصی طراحی و معماری منظر بستو توانسته است طی سالیان، خروجی های نظام مند ،ماندگارو منطبق با نیاز های مشتریان خود برجای گذارد.

گروه طراحی و معماری دکوراسیون داخلی

گروه طراحی و معماری دکوراسیون داخلی بستو دارای مدارک طراحی داخلی و طراحی سه بعدی با انجام بیشماری از پروژه اجرایی  و سابقه ی درخشان در امور ساختمانی و مسلط به کلیه متریال های روز دنیا ،امور اجرایی و مدیریت پروژه های دکوراسیون داخلی را بر عهده دارد.

گروه طراحی و معماری نوسازی و بازسازی ساختمان

گروه طراحی و معماری نوسازی و بازسازی ساختمان بستو متشکل از افراد متخصص در حوزه های معماری و عمران در اجرای پروژه های نوسازی ساختمان , بازسازی ساختمان ، تاسیسات ساختمان و نوسازی و بازسازی خانه های هوشمند در تمامی نقاط ایران و بطور کامل از صفر تا صد آمادگی کامل دارد.

ویژگی های بستو

تجهیزات حرفه ای

مشاوره رایگان

قیمت مناسب

خدمات پس از فروش بلندمدت

بیش از ۲۰ سال سابقه

خدمات منحصر بفرد