طراحی دکوراسیون چیست؟

قبل از هر چیز بهتر است بگوییم ،دکوراسیون داخلی تنها یک علم نیست؛ مجموعه‌ای از دانش، خلاقیت و هنر. دانستن اینکه از کجا باید شروع بکنیم، چه انتخابی باید بکنیم تا به یک نتیجه منحصر به فرد دست بیابیم. به همین دلیل خیلی از افراد اینکار رو به حرفه ای ها واگذار میکنن. اگه بخواهیم یک تعریف علمی داشته باشیم می توانیم بگوییم که طراحی دکوراسیون هنر و علم ارتقا درون یک فضا و محیط به حساب میاد که هدف از اون ایجاد یک محیط بر پایه سلامت روحی و زیبایی شناختی سازه‌ایه که در اون افرادی زندگی خواهند کرد.

در بستو، ما، چیزها را ساده ساختیم، طراحی ما به شما این اجازه رو میده که زیباترین طراحی های دکوراسیون داخلی را ببینین و طرحی زیبا، کاربردی و هیجان‌انگیز برای خانه، دفتر کار و سایر فضاهای مدنظر داشته باشین. شما هم می‌توانید مطمئن بشین که دقیقا چه چیزی رو به  طور موثر و سریع نیاز دارین، و اون را با ما درمیان بگذارید تا طراحی مطابق با خواسته ها تون باشه.

چرا طراحی دکوراسیون ؟

بر خلق و خو افراد  تاثیر قابل توجهی دارد.

استفاده از طرح های رنگی نشاط بخش ، ایده های متفکرانه در نور و فضا می تواند باعث ایجاد  حس تفاوت و احساس آرامش شود. امروزه علم روانشناسی موارد بسیار جالبی را بر افزایش نشاط و شادابی اعضای خانواده موثر می دانند که نوع طراحی داخلی یکی از این موارد است.

ایجاد کننده بهترین چیدمان برای اشیاء منزل

مسلما چیدمان های مختلف فضاهای مختلفی را اشغال می کنند و هنر یک طراح داخلی در اشغال کمترین فضا هنگام چیدمان وسایل منزل هست.

طراحی دکوراسیون در کسب و کار ها باعث افزایش  اعتبار و فروش می شود

فرض کنید که یک رستوران که از طراحی دکوراسیون خوبی برخوردار باشد ، به صورت ناخودآگاه ، مشتریانی را وارد رستوران خواهند شد و غذاهای دلچسب نوش جان می کنند ، یعنی جذب مشتریان جدید ، بدون آشنایی قبلی، فقط با دکوراسیون خلاقانه ، زیبا و هدفمند. طراحی دکوراسیون  در محیط های اداری باعث افزایش اعتبار یک شرکت  و همچنین افزایش روحیه  کارکنان می شود.

افزایش بهره وری کارکنان

جدای از فضای خانه، محیط های کاری به شدت به موضوع معماری داخلی گرایش پیدا کرده است ،چون بهره وری کارکنان خودشون رو در این  کار می دانند. محیط های کاری شاداب و با بهره وری بالا معمولا توجه زیادی به معماری اداره و شرکت خود داشته اند.

 بستو در طراحی دکوراسیون به شما کمک می کند

برای طراحی وساخت دکوراسیون فهم دقیق فضا مهم است. یک طراح با تجربه تصمیمیاتی  برای طراحی  می‌گیرد که بر نتیجه نهایی، و سبک و کیفیت زندگی ساکنان اون فضا  تاثیر مثبت می گذارد. از این رو شناخت دقیق ویژگی‌های فضای مدنظر، از جمله اندازه‌ها، مقیاس‌ها، نسبت‌ها و… بسیار مهم خواهد بود. طراحی دکوراسیون داخلی از درک این مفاهیم کمک می‌گیرد؛ تا طرحی مناسب، چشم‌نواز و کاربردی را ارائه دهد. این موارد به طراح کمک می کند تا انتخاب‌هایی هوشمندانه‌تر داشته باشد؛ و نتیجه نهایی کار بهتر باشد. طراحی داخلی تنها این نیست که خانه شما چگونه به نظر بیاید، بیشتر بر ایجاد فضای بیشتر در منزل تاکید دارد. اغلب دیده می شود که در یک محل اقامت کوچک همه چیز با یک طراحی خوب و ترفند های صرفه جویی در فضا، به یک خانه بزرگ تر از دید ظاهری تبدیل شده. بنابراین نقشی که طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد می کند، کم تر از معماری خانه شما نیست. طراحی داخلی یک هنر ترکیبی تلقی می شود، زیرا نیازمند طراحانیه که قطعات مختلف را طوری گردهم آوردن  تا ظاهری شیک را شکل داده و همچنین به شما کمک  کند تا حداکثر میزان استفاده از فضایی که دارید را به دست بیاورید.

بستو با دارابودن یه تیم تخصصی ، تحصیل کرده و با تجربه  در زمینه طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی می تواند از ابتدا تا انتهای پروژه ی اجرای دکوراسیون محل سکونت، محل کار و محل زندگی تان در کنار شما باشد.

انواع  طراحی دکوراسیون 

طراحی دکوراسیون کسب و کارها

طراحی  دکوراسیون زیبا و مدرن  برای کسب و کارها ،بسیار متفاوت تر از آن هایی است  که زمانی در قرن ۲۱ یافت می شد. معرفی تکنولوژی های مختلف  دکوراسیون ،فضای داخلی ادارات و کسب و کار ها را به کلی تغییر داده و  به تبع آن ،نحوه کار  ما در  بستو و طراحی فضاهای کاریمان نیز تغییر یافته، بطوریکه  از آخرین ترفندها و ایده های نوین از سرتاسر حوزه دکو راسیون اداری  الهام می گیریم. ما خواستار یک دفتر کاری هستیم تا مکان خوشایندی برای گذراندن زمان شما ایجاد کند.

طراحی دکوراسیون منزل

 منزلتان بازگو کننده داستان زندگی شماست که در آن می توانید به آرامش و شادی عمیقی دست پیدا کنید. مجموعه زیبا از آنچه دوست دارید و می پسندید. استفاده از روان شناسی رنگ ها و برترین متد روز دنیا که وقار و زیبایی وصف ناپذیری رو برای شما به ارمغان می آورد.  این که آیا شما اولین بار خانه خودتون رو تزئین می کنید یا به دنبال به روز رسانی هستید، ما ایده های  مورد علاقه تون رو جمع آوری می کنیم و بهترین پیشنهادهات را در این زمینه  می دهیم.

مرحله اول

در ابتدا فضای داخلی مدنظر توسط متخصصین‌ بستو ، بررسی و ابعاد و مقیاس‌ها برای آغاز فرآیند طراحی ثبت می شه. علاوه بر اندازه‌ها، آشنایی با ویژگی‌های محیطی و نکات خاص بسیار مهم هست.

مرحله دوم

در قدم بعدی شما از مشاوره متخصصان ما برخوردار خواهید شد. در این جلسه پرسش‌های اساسی شما در زمینه طراحی پاسخ داده می شود؛ و نیازهای شما بررسی می شود.

مرحله سوم

در قدم بعدی با توجه به آشنایی متخصصان ما با خواسته‌های شما و ویژگی‌های فضایی محیط، اقدام به ارائه پیشنهاداتی برای آغاز مرحله اصلی می کند. این پیشنهادات با همراهی کارفرما شکل نهایی به خود می گیرد.

مرحله چهارم

ایده تایید شده ،در این مرحله طراحی می شود. در واقع تمام مراحل قبلی برای رسیدن به این مرحله  شکل گرفته است. طرح نهایی با جزئیات کامل شامل برآورد هزینه، مقیاس‌ها، متریال‌های مختلف و… ارائه می‌شود؛ و در صورت تمایل کارفرما به اجرا در می آید.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید