بازسازی و نوسازی چیست؟ 

بازسازی و نوسازی

بازسازی و نوسازی در کشورمان عملی بسیار مرسوم است ، سنت خانه تکانی که هرساله احیا می شود و  ریشه در آداب و رسوم زمان دارد. جدا از این مسئله، امروزه بازسازی ساختمان و یا نوسازی در سراسر دنیا عملی کاملا مرسوم شناخته می شود. در ایران نیز آپارتمان های اداری ،تجاری یا مسکونی هرازگاهی آن حالت زیبا و جذاب اولیه خودشان را از دست داده و بسیار خسته کننده می شود. در این موارد می بایست نوسازی آپارتمان و یا همان بازسازی به صورتی حرفه ای صورت بگیرد.

در حال حاضر در کشورمان ، ساختمان ها برای عمر مفید ۵۰ سال طراحی می شوند اما متاسفانه به علت ضعف در کیفیت اجرا، قبل از رسیدن به ۳۰ سالگی به بازسازی ساختمان نیاز پیدا می کنند. بنابراین بازسازی منزل در ایران از اهمیتی فوق العاده نسبت به سایر کشورها برخودار است.

چرا بازسازی و نوسازی ؟ 

بعد اقتصادی مسئله بازسازی

هزینه بازسازی ساختمان، تا حد قابل توجهی پایین تر از هزینه ساخت ساختمان جدید هست.

تقویت روحیه ساکنین

همه ی ما می دونیم که زندگی در ساختمانی کهنه و قدیمی کسالت بار و خسته کننده هست

و شما می تونید با تغییر فضای محل زندگی خود روحی دوباره به زندگی خود بدید.

طراحی دکوراسون به بهانه بازسازی

شما در کنار بازسازی ساختمان می تونید اقدام به تغییر طراحی داخلی بخش های مختلف منزل خود کنین. به عنوان مثال نورپردازی درست آشپزخانه، تعویض کابینت ها، تغییر چیدمان مبلمان خانه، نصب و یا تغییر کاغذ دیواری ها و کفپوش ها و … از جمله ی این تغییرات هستند.

ایجاد فضای زیبای بیرونی

نمای ساختمان ها نیز به مرور و با گذشت زمان فرسوده میشن و زیبایی و جلوه خودشونو از دست میدن، بنابراین علاوه بر بازسازی فضای داخلی ساختمان ، با تعویض نمای بیرونی ساختمان ظاهری زیبا و شیک به محل سکونتتون  ببخشین و  علاوه بر کمک به زیبایی ظاهری ساختمان خود، موجب زیبایی بخشیدن به فضای شهری نیز میشین.

 

 بستو در  بازسازی و نوسازی به شما کمک می کند

انجام موارد مختلفی مانند مطالعات سازه ای و معماری در بازسازی ساختمان امری تخصصی بوده و باید توسط نیروهای ماهری که در این زمینه تاکنون فعالیت حرفه ای داشته اند ، صورت گیرد. چرا که هنر بازسازی ، انجام کار با پایین ترین هزینه بوده و این کار تنها از پیمانکاری باتجربه در این زمینه ساخته می شود.